FacebookLinkedIn

Kolejna seria filmów

Tym razem pracujemy w studiu
Za mną seria nagrań w studiu. Pomieszczenie pełne sprzętu BHP.

Film promocyjny w pociągach

Film promocyjny w pociągach
Kolejna ciekawostka. Ostatnio w pociągach podmiejskich pojawił się taki oto film rodem ze Studia HOP.

Niebezpieczne sytuacje w przemyśle

Nagrania w środowisku przemysłowym
Niedawno realizowaliśmy bardzo ciekawy projekt serii filmów w środowisku przemysłowym. Tematem było bezpieczne postępowanie z niebezpiecznymi substancjami. 

Zdjęcia poklatkowe

Kolejny projekt już za mną!
Właśnie zakończył się jeden z moich najbardziej skomplikowanych projektów. Dzięki połączeniu technik zdjęć poklatkowych, zdjęć z ręki i z drona udało się pokazać proces, który trwał kilka miesięcy.

Tajny magnetofon SMAK RZ-1547 ELMASZ

Tajny magnetofon
Ostatnio na wszystkich kanałach pojawiają się jakieś tajemnice. Tym razem bohaterem odcinka na kanale #ZabytkiTechniki został magnetofon skonstruowany przez Unitra-Elmasz u schyłku PRL dla różnych służb. Na przełomie lat 80-tych i 90-tych był to wyrób tajny. 

Zabytki Techniki

A tymczasem na kanale #ZabytkiTechniki
Spoglądamy na wschód i zachód... podziwiając Leningrada. Ciekawy produkt przemysłu radzieckiego i dzieło tamtejszych inżynierów.

Transmisje nabożeństw

Transmisje nabożeństw w dobie pandemii 
W czasie obowiązujących ograniczeń dotyczących gromadzenia się ludzi, prowadzimy transmisje internetowe nabożeństw w parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy.

Film dla działu HR

Film dla działu HR
Wciąż okazuje się, że rekrutacja pracowników i budowanie zgranego, kompetentnego zespołu stanowi nie lada wyzwanie. Film staje się narzędziem w tym procesie. Oto przykład z ostatnich dni.

Nowy film na kanale "Historyczny Tłuszcz"

Nowy film na kanale "Historyczny Tłuszcz".
W tym trudnym czasie zrealizowaliśmy kolejny odcinek dla kanału historycznego, który tworzymy razem z Marcinem Ołdakiem.

Historyczny Tłuszcz

Historyczny Tłuszcz
Na kanale "Historyczny Tłuszcz..." regularnie pojawiają się nowe odcinki. Oto historia niezwykłego miejsca na Mazowszu. Warto też obejrzeć inne odcinki.

Nowy projekt filmowy - Serwerownia

Nowy projekt filmowy - Serwerownia
Zrealizowaliśmy pierwszy projekt filmowy w tym roku. Stare łączy się z nowym, czyli serwerownia występuje w filmie. I to całkiem nastrojowym!

Styczeń miesiącem zdjęć 360°

Styczeń minął mi pod znakiem zdjęć panoramicznych.
Okazuje się, że jest to okres, kiedy żłobki i przedszkola zaczynają myśleć o rekrutacji na kolejny rok. A to dobry moment, żeby pokazać się potencjalnym klientom. A cóż może być lepsze do tego celu niż zdjęcia panoramiczne?

Koncert noworoczny MOD Tłuszcz

Relacja z koncertu MOD Tłuszcz
W ostatnią niedzielę, 5 sycznia 2020 r. w kościele Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu odbył się koncert noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tłuszcza. Miałem przyjemność zrealizować relację wideo z tego wydarzenia.

Poradnik: Jak się pokazać

Robimy poradnik!
W dobie powszechnych wideokonferecnji, szkoleń online, zdalnych wywiadów itp. pokazuję jak zaistnieć przed kamerą, jak uniknąć podstawowych błędów.

Wizyta w Radmorze

Pojechałem z "Radmoryną" do Radmoru
W zimowy czwartek, 12 grudnia w gdyńskim Radmorze odbyło się doroczne spotkanie emerytowanych pracowników, podczas którego wyświetlono naszą "Radmorynę". Zostaliśmy tam bardzo ciepło przyjęci :) To dla nas bardzo ważne, szczególnie dlatego, że wśród widowni byli także bohaterowie filmu.

Nowy projekt dla producenta hal namiotowych

Nowy projekt dla producenta hal namiotowych
Właśnie został opublikowany efekt ostatniego projektu. W tych trudnych czasach zrealizowaliśmy film promocyjny dla firmy Protan Elmark, producenta hal namiotowych z Wielkopolski.

MAK 2S na kanale Zabytki Techniki

Nowy film na kanale "Zabytki Techniki".
Tym razem odkrywamy historię owianej mgiełką tajemnicy konstrukcji Zakładów Radiowych im. Marcina Kasprzaka w Warszawie. Bohaterem odcinka jest magnetofon dla służb specjalnych - MAK 2S. Nawet większość pracowników ZRK niewiele wiedziała o tym urządzeniu, a dzisiaj mówi się, że jest to jedna z najbardziej udanych konstrukcji tego rodzaju w naszej historii.

Studio HOP wśród rekomendowanych w Street View

Jestem rekomendowanym fotografem Google Street View!
Pisałem niedawno, że wdrożyłem do swojej oferty fotografie 360° i spacery wirtualne. Dzisiaj z pewną satysfakcją informuję, że spełniłem wszystkie wymagania Google i uzyskałem rekomendację tej firmy w usłudze Street View. 

Relacja z 100 rocznicy konsekracji kościoła w Postoliskach

Relacja z 100 rocznicy konsekracji kościoła pw. św. Stanisława BM w Postoliskach.
Ta piękna neogotycka świątynia obchodziła swoje 100-lecie 17 listopada 2019 r. Uroczystości rocznicowe miały godny i bardzo podniosły charakter, nawiązujący do samego aktu konsekracji, którego w czasach II Rzeczypospolitej dokonał Biskup Polowy Wojsk Polskich Stanisław Gall w asyście Prymasa Królestwa Polskiego abp Aleksandra Kakowskiego.

Wdrażamy do oferty zdjęcia 360

Panoramy 360° już w ofercie!
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy trwały intensywne prace, poprzedzone sporą inwestycją w sprzęt, mające na celu wdrożenie do oferty zdjęć 360° i spacerów wirtualnych. Zapraszam do obejrzenia ciekawego filmu na ten temat oraz pierwszych efektów - w zakładce 'Wirtualne spacery'.

Radmoryna

Premiera filmu "Radmoryna".
Kolejny duży projekt zakończył się sukcesem! Film opowiada historię powstania radioodbiornika Radmor 5100, który cieszy się dzisiaj statusem legendy. Jest tematem wielu internetowych dyskusji, przedmiotem stale obecnym na rynku vintage audio, urządzeniem wciąż cenionym przez użytkowników i wreszcie elementem, który wpisał się na stałe do historii polskiego designu.